Jak se mi líbilo v nepomuckých Pivních lázních? Mohu jen doporučit!

Jak jen popsat ten pocit, když se naložíte do horké pivní lázně? Jedním slovem blaženost! Jste unavení, vyčerpaní a dochází vám baterky? Šup do Pivních lázní!

Po dlouhé době jsem dokázala vypnout hlavu

Tímto musím začít. Jelikož mi mozek neustále jede na plné obrátky a denně produkuje, troufnu si říci doslova miliony myšlenek, je toho opravdu někdy až nad hlavu. Často kvůli své aktivitě mozku v noci nemůžu usnout, takže každý den vedu se svým mozkem debaty o tom, že už bych ráda chtěla spát a načerpat novou energii na další den. Můj mozek se mnou ale často nesouhlasí (pokud znáte videa od Holky z Moravy, tak ta to přesně vystihla).

Dlouhodobě jsem nedokázala vypnout hlavu a jen tak být a užívat si přítomného okamžiku. V pivní lázni se mi to ale povedlo a já dokázala po pár hodinách relaxace a klidu úplně vypnout. Jupí! Vyhrála jsem (alespoň jednou) souboj se svým mozkem. 

Tělo i mysl vám poděkuje

Před horkou pivní lázní jsem se ještě ,,cachtala“ asi hodinu ve vířivce, takže jsem byla již nakažena dobrou náladou a pocitem, že konečně relaxuji. To pravé odreagování ale přišlo až v horké pivní lázni, do které bych se znovu hned naložila! Jednoduše to bylo to pravé ořechové pro mé tělo i mysl. Navíc pivní lázeň podporuje imunitní funkci v organismu, takže jsem podpořila i své zdraví.

Musím vám prozradit jedno tajemství, které na vás čeká hned vedle vany plné horké lázně. Tím tajemstvím je pípa s výtečným pivem, které si čepujete přímo z lázně. Stačí jen natáhnout ruce a už čepujete! Tohle povýšilo relax v horké pivní lázni na nejvyšší úroveň. Přísahám, že jsem každou chvíli pokukovala po hodinách, abych se uklidnila, že ještě nemusím lázeň opustit. Byla to bomba!

Jednoduše a funkčně zařízený pokoj

Věděli jste, že každý pokoj má svou vlastní pípu? Tohle je další důvod, pokud milujete pivo jako já, zajet do Pivního hotelu a užít si tenhle komfort naplno! Pokoj, ve kterém jsem byla ubytována, byl nádherně zařízený. Styl pokoje bych popsala jako farmářský a zároveň moderní. A ty matrace! Na těch se spalo jedna báseň a mrzelo mě, že mám pobyt pouze na jednu noc. Celý hotel je krásně zařízen.

Nejlepší nakládaný hermelín mají v Šalandě!

V areálu hotelu najdete malebnou hospůdku, kde je tak krásně, že se vám nechce pryč. Ale největší překvapení pro mě byl jejich nakládaný hermelín. Lepší jsem nikde nejedla. Ten musíte ochutnat! Kromě výborného piva z pivovaru Zlatá kráva a skvělého hermelínu mi udělala radost obsluha, která byla naprosto nejlepší.

Přátelská, prozákaznická a velmi ochotná paní mi splnila vše, co mi na očích viděla, a ještě se s ní parádně povídalo. Stejně tak obsluha na recepci byla ochotná a velmi nápomocná. Povětšinou návštěvníci často hodnotí chování obsluhy a tady musím vyzdvihnout obrovskou pochvalu a poděkování.

Celkový pobyt hodnotím na maximální počet hvězdiček a určitě se někdy ráda zase vrátím. Potřebujete na chvíli utéct od všedního života? Zarezervujte si pobyt v Pivním hotelu už teď a můžete se začít těšit na pořádný relax.

5/5
Mrkněte na fotogalerii
Podívejte se na video z Pivních lázní

1 názor na “Jak se mi líbilo v nepomuckých Pivních lázních? Mohu jen doporučit!”

  1. Pingback: Tip na odpočinkový pobyt pro unavené maminky - Maminky 21

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *