Bezva zážitek na humorném koncertě Jiřího Krhuta a Štěpána Kozuba v Plzni

V úterý 6.9.2022 jsem se zúčastnila vystoupení slavné dvojice Jiřího Krhuta a Štěpána Kozuba v Plzeňském Prazdroji. Ještě předtím, než se představili obecenstvu, vytáhli z rukávu několik vtipných hlášek, čímž si hned od začátku získali přízeň publika. 

Zpovzdálí jsem sledovala usměvavou partu, kde se objevila zatím málo známá, přesto skvělá zpěvačka Barbara Kanyzová, která svým hlasem odzbrojila všechny v areálu. Známá dvojice se nebála ani odvážnějších vtipů, které by leckdo nahlas neřekl. To samozřejmě vyšvihlo jejich vystoupení na vyšší ,,level“, a tak smích fanoušků musel být slyšet opravdu daleko.

Vystoupení nedoprovázeli jen vtipy a humorné řeči. Tahle dvojice představila i svou hudební tvorbu, kterou byste možná nečekali. Dvojice společně zpívala pomalé až melancholické písničky, které jsou k zamyšlení. Slyšet jsme mohli písničky z nejnovějšího alba ,,Prásknu bičem“.

Dlouhá fronta, ale podpis je doma

Po úspěšném koncertě si kapela dala malou pauzu a za chvíli se objevila kousek od pódia, kde přátelsky rozdávala podpisy a fotila se s fanoušky, kteří si poctivě několik desítek minut vystáli frontu. Radost ze setkání byla veliká, a tak si umíte představit, že parádní atmosféra z celého koncertu se nesla až do konce večera. Autogramiáda byla jen třešinkou na dortu. Jako bonus jsem získala plakát podepsaný od všech z kapely i s věnováním naší úžasné firmě Uniweb (foto níže). 

Rozhovor

Ještě několik hodin před koncertem jsem měla tu čest s Jiřím Krhutem a Štěpánem Kozubem natáčet rozhovor pro online pořad Košilatý fóry skvělého marketéra Honzy Vavřičky. I když začátek natáčení doprovázely nemalé překážky, rozhovor jsme úspěšně dotáhli do konce a máme z toho obrovskou radost. Jak Jirka, tak Štěpán jsou velmi příjemní a sympatičtí lidé, jsem ráda, že jsem je mohla poznat osobně a následně jít na jejich koncert. Rozhovor byl opravdu zajímavý a plný jejich svérázného humoru, nenechte si ho ujít. 😊

Na jejich další koncert se můžete jít podívat 3.10.2022 do Fóra Karlín.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *