teambuilding-motokary-fun-arena-cheb

Užila jsem si super jízdu na motokárách ve FUN Areně v Chebu

Začátkem června jsem vyrazila prozkoumat zábavní centrum FUN Arena Cheb. Projížďka v motokárách a super atmosféra celého areálu mě okamžitě vtáhla do sportovní a soutěživé nálady.

Jsem pro každou zábavu, a tak mi nemohla uniknout návštěva zábavního centra FUN Arena v Chebu. Na mušce jsem měla hlavně motokáry, které miluji, ale už pěkných pár let jsem se v nich neprojela. Těšila jsem se na pořádný adrenalin a na venkovní trať. 

Jízda v motokárách, to je zábava a adrenalin v jednom

Nejdříve jsem ,,okoukla“ areál, a pak venkovní dráhu, kde se právě projížděly mladší sportovci v mini motorkách a já už se nemohla dočkat, až nasednu do motokáry a vyrazím také. Můj čas už se blížil, hodila jsem vlasy do culíku, nasadila kuklu, pak helmu a zasedla do motokáry. 

Zahlédla jsem pokyn, že můžeme startovat a celá natěšená šlápla na plyn. První kolo jsem projela opatrněji, abych si zvykla na řízení, ale pak už člověk nemůže jinak, než jet na plný plyn. Jízda v motokárách na venkovní trati vás dostane. Jakmile jsem viděla závoru, věděla jsem, že je konec jízdy a musím vjet do depa. 

Skvělé pivo, výborné jídlo a usměvavé servírky

Nechtělo se mi přestat, byla jsem nadšená z adrenalinové jízdy a nejraději bych jezdila pořád. Plná úsměvů jsem sundávala helmu a už jsem se nemohla dočkat další jízdy. Volnou chvíli jsem využila v restauraci areálu, kde jsem ochutnala místní pivo z pivovaru Pivní skaut, které samozřejmě po rychlé jízdě moc chutnalo. Ke slunečnému dni, který panoval, samozřejmě nesmí chybět ani něco dobrého na zub. Milá a usměvavá servírka donesla ovocnou mísu, řízečky nebo obložené talíře, občerstvení bylo na jedničku.

Na terase restaurace s výhledem na okruh se sedělo parádně, ten den svítilo sluníčko a lidé kolem mě se bavili a užívali si příjemné chvíle se svými známými. Všude panovala veselá nálada, o kterou se zasloužil i personál, který byl vstřícný a vždy usměvavý. 

Zábava pro celou rodinu, ale i možnost uspořádat teambuilding

Ve FUN Areně zažijete opravdu perfektní zábavu, která je určena pro celou rodinu. Líbí se mi také možnost přespání. Součástí areálu je ubytování, takže klidně můžete zůstat pár dní, pokud se vám tam zalíbí tolik, jako mně.

FUN Arena Cheb je perfektní místo nejen na netradiční zábavu, ale také pro pořádání různých akcí, jako jsou například oslavy narozenin nebo teambuildingy. Ve FUN areně vám zařídí i catering, takže se nemusíte o nic starat, stačí si jen užívat všeho, co FUN Arena nabízí. Součástí areálu je také Jumparena, Multiball, Virtuální svět, Laserová střelnice nebo nově terénní buginy. O této novince si můžete přečíst článek ,, Hledáte místo, kde se pořádně vyřádit? Navštivte FUN arenu Cheb, kde pro Vás právě připravují terénní buginy“.

FUN Arenu Cheb vřele doporučuji všem milovníkům zábavy a adrenalinu. Určitě jsem zde nebyla naposled.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *