Bojovná, přesto přátelská energie, hořké prohry i sladká vítězství a nezapomenutelná atmosféra. Tak to vypadalo na IAF 6 v Praze

V pražské Královce se 5. listopadu 2022 konal turnaj mezi MMA fightery organizace IAF, kde jsem natáčela rozhovory pro YT kanál Celebrity revue. Jak to tam vypadalo, to se dočtete v tomto článku.

IAF neboli I am fighter je česká MMA organizace, která byla založena v roce 2019 v Praze. Zakladatelem je Petr Píno Ondruš a jeho cílem bylo vytvořit talentovaným sportovcům příznivé podmínky a podporu v cestě za jejich sportovními sny. Díky této organizaci mohou sportovci snadněji získat sponzory a dostat se do povědomí veřejnosti.

Srovnání IAF 6 a Clash of the Stars

Protože jsem natáčela rozhovory také na předchozí kontroverzní akci Clash of the Stars 3, která se konala jenom pár dní před IAF 6, mohu posoudit rozdíly mezi těmito událostmi. Akce Clash of the Stars zajisté všechny zajímala hlavně díky účasti influencerů, které jejich fanoušci chtěli vidět v kleci. 

O tom, že Clash of the Stars není zrovna nejoblíbenější akcí mezi profesionálními fightery určitě víte, ale u fanoušků tomu bylo naopak. Dlouhé fronty a hala plná k prasknutí vypovídala o tom, že na tuhle akci se fanoušci bojových sportů opravdu těšili. Atmosféra na Clash of the Stars byla ze strany diváků celkem agresivní, ale přesto se celá akce obešla bez vyhrocených situací. 

IAF je sport na úrovni

IAF na mě zapůsobilo hlavně proto, že bojovníci berou tenhle sport vážně a hlavně sportovně. Nejednalo se o žádnou estrádu, naopak. Mohli jsme si užít naprosto parádní výkony všech zúčastněných a organizaci celé akce na vysoké úrovni. Při natáčení rozhovorů na mě zapůsobila hlavně mladičká vítězka Natálie Trikalová, která ví, co chce a za tím si jde, což opravdu oceňuji a přeji jí spoustu životních úspěchů a splněných snů. 

Zajímavostí bylo, že na akci IAF byla mnohem menší účast diváků než na Clash of the Stars, což vypovídá o jediném. Češi prostě milují kontroverzní akce.

,,Na IAF se mi líbila sportovní nálada mezi všemi bojovníky.“

Po každém zápasu si sportovci potřásli rukou, a také v zákulisí panovala naprosto skvělá a přátelská atmosféra. IAF je za mě rozhodně sportovní organizace na úrovni a všem jejím členům přeji, ať se dále úspěšně rozrůstá a ať se jí ve všech směrech daří.

Ráda bych také poděkovala partnerům pořadu, a to autoservisu Auto Moto Jager a e-shopu s oblečením THOR Steinar – značkové oblečení pro každého.

Rozhovory s fightery i ring girl:

Moje hodnocení IAF:
5/5

Máte zájem o zhodnocení vaší akce, publikování reportáže v médiích nebo natočení rozhovoru přímo z vašeho eventu? Kontaktujte mě! 🙂

Se super moderátorem Honzou Vavřičkou rádi natočíme i vaší akci! 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *