Slavnostní otevření nové prodejny Electro World v pražském OC Bílá Labuť ve znamení hvězd. Kdo se stal jejím patronem?

V úterý 22.11.2022 proběhlo v OC Bílá Labuť v Praze velké otevření nové prodejny Electro World. Jak to tam vypadalo a kdo se stal jejím patronem?

Otevření nové pobočky je zajisté pro každého majitele velkou událostí. Jinak tomu nebylo ani v případě nově otevřené pobočky Electro WorldOC Bílá Labuť v Praze. Šampaňské, lahodné jídlo, DJ a zajímavé osobnosti všude kolem. Electro World to rozjel ve velkém stylu. Moderování se zhostila Barbora Mottlová a Ondřej Cikán.

Hosté mohli shlédnout krátkou videoprezentaci o historii OC Bílá Labuť

Zajímavostí rozhodně byla videoprezentace o historii OC Bílá Labuť. Hosté mohli shlédnout, jak to v obchodním centru vypadalo při jeho otevření. Černobílé záběry ukázaly, že zájem o zajímavé zboží byl velký už v minulosti. Své k tomu řekl sám majitel OC Bílá Labuť pan Oldřich Petráček, který zároveň prozradil, že chystá velké rozšíření a rekonstrukci obchodního domu. V budoucnu se zákazníci mohou těšit například na venkovní relaxační místo v zadní části obchodního centra.

Patronem se stal Osmany Laffita

Sympatický a neustále dobře naladěný Osmany Laffita se stal patronem nově otevřené prodejny. Při rozhovoru s moderátorkou večera Bárou Mottlovou prozradil, že sám pan majitel obchodního centra pan Petráček je jeho dlouholetým kamarádem a má radost, že může ,,oblékat“ celou jeho rodinu již řadu let. Herečka Bára Mottlová moderovala v krásných šatech, které jí vybral právě Osmany.

Další celebrity, které přišly podpořit novou prodejnu byli například Anička Slováčková, Eva Decastelo, Eliška Bučková a neustále vysmátá Monika Leová se svým sympatickým manželem.

Na konci večera si mohli hosté přednostně zakoupit zboží v nové prodejně, která oficiálně otevřela své brány pro veřejnost ve středu 23.11.2022.

Podívejte se také na fotografie, které jsem pro vás přímo z místa konání pořídila. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *