Kontroverzní akce Clash of the Stars 3 měla i přes nepříznivý ohlas plnou halu fanoušků

V sobotu 29.10.2022 se v hale Královka v Praze odehrál souboj influencerů, kde jsem pro kanál Celebrity revue natáčela rozhovory s účastníky show Clash of the Stars.

Hned od vstupu do haly mi bylo jasné, že se máme na co těšit. Perfektně připravená show střídala obdiv z atmosféry daného místa. Napětí publika před každým zápasem bylo nepřehlédnutelné a adrenalin účastníků zápasů sálal všude kolem.  

Kromě zápasů ,,jeden na jednoho“ jsme mohli vidět také zápas ,,dva na jednoho“, kterého se zúčastnili Buky, Střelec Dáňa a Roubíček, který bohužel tento zápas prohrál.

Dámské souboje

Fanoušci si jistě užili také souboj v dámské sestavě, který se odehrál mezi Hankou Gelnárovou a Terezou Stibalovou, ten nakonec ovládla právě Hanka, které trvalo jen pár vteřin, než soupeřku porazila.

Dalším ženským zápasem byl souboj mezi Angie a Klárou Havlíkovou, který skončil vítězstvím pro Angie.

Nejvíce očekávaný zápas

Nejvíce očekávaným zápasem byl samozřejmě souboj Filipa Grznára a Aleše ,,Psychopata“ Bejra, který měl ovšem rychlý konec. Již v prvním kole Filip Grznár ,,složil“ Aleše Bejra k zemi, načež fanoušci plni euforie po zápase skandovali ,,hoši, děkujeme“, čímž dali najevo podporu oběma účastníkům.

Na samém závěru večera jsme se mohli dočkat také zajímavé výzvy, kdy známý motivátor Pagy vyzval Grznára k boji, který by se měl uskutečnit na konci ledna 2023 v Praze v Universu. 

Jako host večera byla pozvána například modelka Agáta Hanychová a pornoherečka Rika Fane.

I přes neslavnou pověst celé show můžu říct, že to stálo za to. 

Podívejte se na rozhovory z Clash of the Stars 3:

Zajímají vás rozhovory s boxery či se známými osobnostmi a celebritami? Sledujte YouTube kanál Celebrity revue.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *