Recenze knihy Vymazlené vraždy 2 od Milana Skály

Recenze pokračování knihy Vymazlené vraždy z roku 2021. 

Útlá knížečka, která obsahuje 3 detektivní příběhy odehrávající se v českých reáliích – Návod na zabití manželky, Nevěra ňoumy a Žaneta. 

V prvním příběhu přijdou na policii dva svědci oznámit, že došlo k vraždě. Jeden z nich kdysi na večírku vyslechl teoretický plán na dokonalou vraždu, ale jak to tak bývá, jen v rovině teorie to nezůstalo. V druhé povídce zemřou dva muži, bratři, sokové v lásce. Byly to vraždy? Nebo sebevraždy? Třetí příběh začíná pohřbem uznávané policejní psycholožky, která údajně spáchala sebevraždu. Ale bylo tomu opravdu tak

Všechny příběhy spojuje postava policisty, kapitána Petra Bauera, a práce jeho týmu. Jak anotace knihy slibuje, čtenáři se dostane poctivých, detektivních povídek s koncem, který nutí čtenáře k zamyšlení. Já nejsem zrovna velkým fandou detektivek, měla jsem potíže se vžít do jednání hlavních postav, připadalo mi to takové strohé, ale to nic nemění na faktu, že se jedná o dobře vymyšlenou a odvedenou řemeslnou práci na poli detektivní literatury. 

Pokud v televizi rádi sledujete Colomba, bez obav po Vymazlených vraždách 2 sáhněte

Kupte si Knížku Milana Skály v e-shopu GoldenDog.cz

Pokračujte do e-shopu: https://www.goldendog.cz/produkt/vymazlene-vrazdy-2/

Za recenzi děkuji Terce Kulíškové

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *