photovibes.cz

Krásné fotografie a profesionální správu sociálních sítí získáte díky Lucce z PhotoVibes.cz!

Můj web už si zaslouží nový kabátek. Ještě aby ne. Vždyť se zastavil v čase a potřebuje zase nakopnout. Protože jsem mu chtěla dodat čerstvou a modernější energii, řekla jsem si, že to chce nové fotky, které web pozvednou a třeba i přidají trochu šmrncovního vzhledu. Jenže kde a od koho se nechat vyfotit, aby mi vyhovoval jeho styl jednání a dokázal by mě hezky vyfotit, i když jsem absolutně nefotogenická? 

Děkuji bohu, že mi do cesty přivedl sympaťandu Lucku z www.pohotovibes.cz! Od začátku jsme si naprosto rozuměly a komunikovaly bez problémů. I když nám do focení dvakrát hodilo vidle počasí, tak jsme se nakonec časově sladily a našly vhodný termín i místo. Kromě vřelé a vstřícné komunikace, které si moc vážím, se Lucce povedlo nemožné… Jsem hodně sebekritická, ale fotky, které jsme spolu nafotily, se mi moc líbí! Jupí! Mám super fotky na web, teď ještě najít čas a ten web předělat, ale to už je věc jiná.

Focení je pro mě vždy noční můra, s Luckou jsem se ale cítila v pohodě

Když má přijít na focení, začínám být nervózní, protože mi to na fotkách nikdy nesluší. Vždycky mám na prd vlasy nebo se tvářím jako bych seděla v čekárně u zubaře. Ale to zná podle mě téměř každá žena. S Luckou jsem se ale cítila při focení úplně v pohodě. Přesně věděla, co mi má říct, abych se cítila v klidu, a ne jako při focení. Vždy mi řekla, jak se tvářit, kam koukat nebo co dělat s rukama, což mi opravdu pomohlo cítit se přirozeně.

U focení jsme také prohodily pár slov o všem možném, a tak Lucka hezky odváděla moji pozornost od fotoaparátu. Musím také vyzdvihnout její kreativní nápady na pozice či kulisy na focení. Když přišla na místo focení, rozhlédla se a ihned věděla, co, kde a jak nafotit, aby byl výsledek co nejlepší.

Myslím si, že je důležité, aby si člověk s fotografem sednul a s Luckou se mi tohle povedlo na první dobrou. Její energie vás nakopne a vy se v její přítomnosti budete cítit naprosto v klidu a v pohodě, což velmi přispívá k pozitivnímu výsledku celého focení. Rozhodně je důležité mluvit o svých pocitech, říct Lucce, jak se u focení cítíte a co vám není příjemné. Lucka vám poradí co dělat, abyste se ihned cítili co nejlépe. 

Lucka je všestranná kreativní duše, která vám pomůže i se sociálními sítěmi

Potřebujete někoho, kdo by vám nafotil krásné produktové fotografie nebo vaše osobní fotky na web? U Lucky jste na správném místě! Kromě nádherných a originálních fotografií se vám Lucka postará také o vaše sociální sítě. Pokud chcete být vidět, určitě se jí ozvěte. Můžete jedině získat.

Pokud si sociální sítě chcete spravovat sami, ale nevíte si rady, jak připravit koncepční plán a mít hezký tzv. ,,feed“ na Instagramu, Lucka vás proškolí a vytvoří pro vás originální šablony, které vám ulehčí práci. 

Vzpomínka na těhotenství, zamilované fotografie nebo sexy akty? Lucka pro vás vytvoří překrásné tematické vzpomínky

Jste těhotná a ráda byste měla na památku roztomilé těhotenské fotografie s bříškem? Chcete zachytit lásku s vaším partnerem? Nebo si přejete vyfotit ve stylu glamour či rovnou odvážné akty? Tohle vše má Lucka ve svém repertoáru. To ale není vše!

Lucka vám také vyfotí portrét, kde vám to bude opravdu slušet nebo zachytí speciální okamžiky jako například otevření nové prodejny, křest knihy nebo třeba narození vzácného nosorožce. S Luckou získáte spoustu nádherných vzpomínek, které vám zůstanou navždy.

Abych to shrnula, spolupráci s Luckou a její služby na 100 % doporučuji všem, kteří mají problém se nechat vyfotit nebo potřebují krásné fotografie ke svému podnikání. Já se rozhodně na Lucku obrátím vždy, když budu potřebovat zachytit jakékoliv vzácné okamžiky ve svém životě.

5/5

Jak a kde Lucku kontaktovat?

Web: www.pohotovibes.cz

Telefon: +420 777 778 229

E-mail: lucie.jandakova@seznam.cz

Facebook: Lucie Jandáková PhotoVibes

Instagram: lj_photovibes

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *