Zážitky z galavečera RFA 9: Zápal, adrenalin a neskutečná atmosféra

Naše redakce Celebrity revue vyrazila před pár dny natáčet rozhovory s fightery na galavečer RFA 9 do slovenské Prievidzi, kde proběhla Pyramida, ze které si ukrajinský vítěz Alexander Butenko odnesl rovnou 30 000 €. Atmosféra na akci byla neskutečná a plná energie, adrenalinu a zápalu. Za jeden víkend jsme natočili spoustu rozhovorů, užili si výborné jídlo a bydleli v nádherném hotelu Meridiana.

Před pár dny jsme měli úžasnou příležitost natáčet na galavečeru RFA 9 ve slovenské Prievidzi. Spolu s mým kolegou z Celebrity revue jsme byli pozváni na tuto akci plnou emocí a bojovné, ale přátelské nálady. Byli jsme ubytováni v krásném resortu Meridiana, který byl zajištěn firmou V.I.P. SECURITY a fighterem Michalem Šamanem Dobiašem (ještě jednou děkujeme!). Musím říct, že ubytování bylo nad očekávání luxusní a skvěle jsme si zde mezi natáčením odpočinuli a nabrali síly na náročný večer.

Během dne jsme měli plný program, s několika zápasníky jsme natáčeli rozhovory ještě před samotným galavečerem. Bylo to neskutečně zajímavé a dozvěděli jsme se o těchto sportovcích spoustu zajímavých informací. Byli jsme překvapeni nejen jejich fyzickou kondicí, ale i jejich přístupem k životu a sportu. 

Michal Šaman Dobiaš se představí v největší francouzské organizaci

Michal Šaman Dobiaš je slovenský MMA bojovník, který má za sebou řadu úspěšných zápasů v ČR i v zahraničí. Michal je známý pro svůj tvrdý tréninkový režim a neústupný bojový styl, což mu pomohlo stát se jedním z nejlepších bojovníků ve světě MMA. V rozhovoru Michal prozradil, že se v budoucnu představí v největší francouzské organizaci. 

Pozn.: Podívejte se na rozhovor s Michalem Dobiašem a zjistíte více:

Mladá fighterka Veronika Zajícová zvítězila ve svém prvním profi zápase

Jedním z nezapomenutelných okamžiků galavečera RFA 9 byl profesionální debut mladé fighterky Veroniky Zajícové, která do klece nastoupila plná sebedůvěry a bojovnosti. Veronika Zajícová je i přes svůj mladý věk velmi inspirativní osobnost.

V MMA se jí daří velmi dobře a na galavečeru RFA 9 předvedla skvělý výkon, když zvítězila ve svém prvním profi zápase proti maďarské soupeřce. Její fighterská technika i strategie byly na vysoké úrovni, a přitom si udržela velkou míru klidu a soustředěnosti. Veronika je jednou z nejtalentovanějších českých fighterek a určitě o ní ještě hodně uslyšíme.

Pozn.: Podívejte se na rozhovor s Veronikou Zajícovou:

Perfektní organizace, krásné tanečnice i rozhovory plné emocí

Večer jsme vyrazili na dlouho očekávaný galavečer RFA 9 na Zimní stadion v Prievidzi, kde již od samého začátku panovala úžasná atmosféra. Organizace RFA má vždy všechno perfektně zařízeno. Na místě nechybělo skvělé občerstvení ani čepované pivo.

 Již při vstupu do haly nás vtáhla neskutečná energie. Na galavečeru nechyběly ani krásné tanečnice, které dodávaly celému večeru o kapku krásnější atmosféru.

Během večera jsme měli možnost natočit spoustu rozhovorů s fightery, ale i se zakladatelem organizace RFA Borisem Marhanským. Vidět fightery přímo v akci je velice inspirující. Přeci jenom se bojovalo o 30 000 €. Rozhovory byly velmi zajímavé a ze všech bylo cítit obrovské odhodlání vyhrát.

Pozn.: Podívejte se na rozhovor s vítězem Alexandrem i zakladatelem organizace RFA Borisem Marhanským:

Celý večer byl plný emocí, adrenalinu i lidské dravosti. Bylo úžasné vidět, jak se fighteři připravují na své zápasy a jak to pro ně není jenom o výhře, ale i o vlastním rozvoji. Musím říct, že jsem si tento zážitek neskutečně užila a těším se na další podobné akce.

Další zajímavé rozhovory můžete sledovat na YouTube Celebrity revue.

HODNOTÍM:
5/5

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *